How Much You Need To Expect You'll Pay For A Good Sekso pozos

Tai reiškia, kad tiek partneris gali pasirūpinti jūsų krūtimis ir kitomis jautriomis vietelėmis, tiek pati moteris gali duoti valią rankoms. Be to, pasirinkus šią pozą, kur kas geriau stimuliuojamas G taškas. 

Kartais prisiminimus apie karštą seksą aptemdo vienas didžiausių moters priešų – vėl prasidėjusi šlapimo takų infekcija.

Trumpa viršutinė kūno dalis reiškia, jog visą svorį nešiojate ant pilvo, tačiau ilgos jūsų galūnės viską atperka. Patariama pasipuošti neįprasto kirpimo ilga puošnia liemenėle, kuri paslėps jūsų pilvuką, wager neuždengs įstabaus grožio kojų.

Moteris viršuje. Šioje pozoje abu partneriai yra gan pažeidžiami. Visų pirma, vyras visiškai atsiduoda į husband or wifeės valdžią ir turi pasitikėti jos sprendimas. O moteris vyrui pasirodo „visu gražumu“ ir yra prieinama jo glamonėms.

Atėjus jūsų eilei patirti malonumą, tegul vyras atsiklaupia prieš jus, gulinčią ant lovos krašto, pakelia jūsų kojas ir uždeda sau ant pečių. Taip bus malonu ne tik jums, bet ir jūsų partneriui, nes jis galės grožėtis jūsų figūra.

Kaip tai atlikti: Beveik kiekvienas turi tokį kamuolį namuose. Jūsų vyras sėdi ant kamuolio, kojomis tvirtai įsirėmęs į grindis, o jūs sėday ant jo atsukusi jam nugarą.

Aktyvaus skverbimosi šioje pozoje nėra, tačiau yra marios laiko lėtiems, jausmingiems judesiams. O kadangi vienas į packageą atsisukę veidu, galite jam pademonstruoti savo puikius bučiavimosi įgūdžius.

Šioje sekso pozoje galimi smūgiai bus labai trumpi, todėl negalėweb-site atlikti ilgų laukinių smūgių, kurie daugumą vyrų nustumia už ribos, iš kurios nebegalima grįžti.

Jis į jus įeina iš misionieriaus pozos, o tada nuslysta nuo jūsų kūno taip, kad jo klubai lieka toje pačioje vietoje, wager jo kojos ir viršutinė kūno Sekso pozos dalis sudaro „X“ ženklą su jūsiškėmis galūnėmis.

Taip pat tinka naudoti pirštų vibratorius – jie užsimauna arba kitaip tvirtinasi prie pirštų, todėl yra patogūs naudoti akto metu.

Geriau nesimylėti karštame vonios kambaryje ir juo labiau pirtyje. Tas pats galioja ir seksui vandens pilnoje vonioje ar baseine. Tokiu atveju jums tiesiog bus sudėtingiau siekti savo tikslo.

Kadangi tokioje pozoje staigūs judesiai sunkiai įmanomi, belieka tik lėtai siūbuoti, stebėti vienas kitą ir mėgautis.

Jis gali jums į burną varvinti šokolado ar medaus sirupo. Tai į veiksmą leidžia įsitraukti daugiau juslių.

Vyras priklaupia prie jos galvos tiek, kad jo varpa būtų moters galvos lygmenyje. Rankomis vyras gali atsiremti į lovą arba jomis kontroliuoti įsiskverbimo gylį laikydamas rankomis moters galvą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *